gototop

FOLKtime - Vaše brána do světa folku

FOLKtime, folk, country, tramp, jazz, swing, rock, fejeton, reportáže, chat, inzerce, aktuality, rozhovory, recenze, MP3

18.10.2004 Nestíháme opet v Praze: 20/10 Mlejn - 21/10 Kavárna pod Vesuvem (Petr Ovsenák a Jan Řepka )    PDF Tisk Email
Zajímavosti

Stejně jako v jiné týdny roku, také v týdnu od 18. do 24. října se v Praze odehrají tisíce nejrůznějších kulturních akcí. Otázka je, proč si vybrat právě koncert nelahozevsko-pražské dvojice Nestíháme. Inu, vytvořme pověst, která by předcházela samotná živá vystoupení:

Ve středu 20. října vystoupí ve známém stodůleckém klubu Mlejn kromě nás výborná písničkářka Martina Trchová (s flétnovým doprovodem Karolíny Skalníkové). Martina si z letošních (i dřívějších) hudebních přehlídek a soutěží odnesla snad vše, co odnést lze. Včetně ceny za nejlepší píseň, nabídky na natočení oficiální nahrávky, šerpy Miss Porta a dřevěné držtičky 

foto: archiv ©

Duo Nestíháme

Kremnice. Nedávno vystoupila Martina živě ve vysílání Country radia a představila se tak zatím největšímu publiku vůbec.Už nějakou dobu si zaslouží naplněná hlediště, nehledě na důstojnější a delší představení na velkých letních festivalech. Jako vítězce všech myslitelných Port jí v pořadu nazvaném Ozvěny Porty patří zcela po právu hlavní místo. Že jsme se vedle ní připletli i my dva, je sice podivné, neboť jsme - krom několika štulců - neutržili vůbec nic, ale milé. Do Mlejna se dostanete podle rozsypané mouky na cestě a rad hodných pocestných, které potkáte po výstupu z metra B na stanici Luka. Koncert začíná ve 20:00.

Hned následujícího dne, tedy ve čtvrtek 21. října ve 20:00, pouhé tři týdny od posledního "vesuvio concerto", vás opět přivítáme ve vyhaslém kráteru Kavárny pod Vesuvem. Obvykle zde hráváme poslední čtvrtek v měsíci, ovšem z důvodu nějakých svátků, narozenin a zájezdů jsme říjnové datum přesunuli o týden zpět. Naším hostem bude tentokrát bluesově laděný pražský písničkář Jiří Šmidt. Sami uvedeme jako obvykle více než hodinový koncert, na kterém jistě zazní něco nového a možná...možná...i něco starého. Zřejmě dojde také na cuatro, venezuelský strunný nástroj, nějaké ty Petrovy tanečky a Janova kázání. Nudit se rozhodně nebudete - a kdyby - stačí požádat servírku o sadu deskových her nebo denní tisk nebo si vytáhnout rozepletenou šálu. Ostatně, pěkně se ochlazuje. Kavárna pod Vesuvem se nachází asi 3 minuty chůze ze stanice metra B Křížíkova a přes ulici z tramvajové zastávky Urxova (8, 24), v ulici Šaldově 34. Vchází se pizzerií Vesuv, pak po točitých schodech dolů. K dispozici jsou noviny, časopisy, stolní hry (Člověče, nezlob se!) a další pozornosti podniku.

Bližší informace o nás, naší tvorbě a účinkování naleznete zde: http://nestihame.wz.cz/.  


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
petr  - Re: Nestíháme opět v Praze: 20/10 Mlejn - 21/10 Ka   |212.24.128.xxx |18.10.2004 11:35:00
Nic proti Vaší muzice,kluci, ale tohle už zavání samochválou a ta smrdí.Reklama by se mela platit.Neco jiného,kdyby nás do mlejna pozval prostrednictvím FT majitel
sendador  - Re: Nestíháme opět v Praze: 20/10 Mlejn - 21/10 Ka   |212.158.129.xxx |18.10.2004 14:10:00
Nestihame mam rad, ale tady musim souhlasit s petrem
Petr M.  - Re: Re: Nestíháme opět v Praze: 20/10 Mlejn - 21/1   |213.246.101.xxx |18.10.2004 14:45:00
Mno, nezdá se mi, že by clánek obsahoval nejaké sebechvalné prvky... Proc by interpret nemohl pozvat diváky na své vystoupení sám? Pravda, mohlo to být napsáno trochu méne vzletne, ale to je vec osobního vkus
Dušan Vainer  - Re: Nestíháme opět v Praze: 20/10 Mlejn - 21/10 Ka   |196.3.50.xxx |18.10.2004 15:25:00
Já nevím, co blbnete...Me ta pozvánka pripadá úplne v pohode. Nevím, co je špatnýho na samochvále. Já mám spíš pocit, že schopnost ríct o sobe "delám to rád a nejlíp, jak umím a verím si" je to co se v tomhle koute Evropy moc nenosí, prípadne se to odsuzuje. Pozvánku jsem cetl dvakrát a nenašel jsem tam žádné plané sliby, žádnou "klamavou reklamu", nic, co by kluci nemohli nabídnout
Houbák  - Re: Re: Nestíháme opět v Praze: 20/10 Mlejn - 21/1   |147.228.41.xxx |18.10.2004 15:44:00
Také se mi nezdá, že by pozvánka obsahovala nejakou samochválu. Zajdete si na koncert, mimochodem, práve ted je na FT bleskovka o vstupenky (stací odpovedet na 5 jednoduchých otázek), a zjistíte, že kluci z Nestíháme nemají duvod k tomu, aby se sami chválili. Me osobne se takovéto pozvánky líbí, protože se z nich dozvím i další informace, než jenom kdo, kde, kdy, ..
Alča  - Re: Nestíháme opět v Praze: 20/10 Mlejn - 21/10 Ka   |194.228.162.xxx |18.10.2004 22:55:00
Já si myslím, že klucí jsou dobrý! samochválu jsem taky nenašla, ale ikdyž ji tam nekdo treba najde, tak si myslím, že kluci mají být na co pyšní a tak to vubec neva..
Tomáš Pohl  - Re: Re: Nestíháme opět v Praze: 20/10 Mlejn - 21/1   |83.148.6.xxx |19.10.2004 21:14:00
Poslušne hlásím, cetl jsem ctyrikrát a at jsem se snažil sebevíc,nic samochvalného jsem neobjevil.Ale navrhuji preventivne formulovat takto:
Hrajeme ve Mlejne, stop, Nestíháme, stop, prijdte, stop
petr  - Re: Re: Re: Nestíháme opět v Praze: 20/10 Mlejn -   |212.158.129.xxx |20.10.2004 10:39:00
Co všichni máte. Já jsem taky žádnou samochválu nenašel.Tem zpusob reklamy by tím MOHL zavánet.Jen jsem chtel upozornit,že za chvíli tady bude kdekdo nabízet svoje zboží
kuře  - Re: Re: Nestíháme opět v Praze: 20/10 Mlejn - 21/1   |80.188.113.xxx |26.10.2004 17:40:00
Jóó kucí sou dobrý!A Pod Vesuvem to nemelo chybu

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Kalendář

<< Květen 2024 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1 2 3 5
 6 7 8 9
131419
21
27  

Přihlášení

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
FOLKtime.cz
 

Poslechněte si...

  • Country Rádio
  • Rádio Folk
  • Rádio Proglas
  • Rádio Samson
  • Rádio ČRo Olomouc
Library zlib