gototop

FOLKtime - Vaše brána do světa folku

FOLKtime, folk, country, tramp, jazz, swing, rock, fejeton, reportáže, chat, inzerce, aktuality, rozhovory, recenze, MP3

Notování


13.09.2010 Notování v novém v dobré pohodě Napsal uživatel Honza Dobiáš    PDF Tisk Email
Reportáže
Notování se ve svém novém, osmém ročníku přestěhovalo (opět) do dalšího působiště, kde jsem až dosud nikdy nebyl, a tak to byla poznávací cesta. Na Florenci přesedání z metra C do metra B, a když jsem 2. září vystupoval ve stanici Českomoravská, uvědomil jsem si dvě věci: v jaké republice žiji a že cesta z Krče do Vysočan, tedy přes celou Prahu,
09.09.2010 1. základní kolo VIII. ročníku Notování – výsledky Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
1. základní kolo VIII. ročníku Notování – výsledkyRok po odchodu z Trojické se Notování opět přestěhovalo, tentokrát do velmi příjemných prostor firmy Music City  obchodu hudebními nástroji a příslušenstvím, který je hlavním partnerem nového ročníku soutěže. První základní kolo proběhlo 2. září 2010 v sále Music Hall v prvním patře Music City v Praze 9, Ocelářské ulici č.937/39 a bylo velmi pohodové, jen nám přišlo líto, že se soutěže z neznámých důvodů nezúčastnil řádně přihlášený písničkář Jára Novák.
26.08.2010 Notování vás zve do Music City Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
Jen jeden den nás dělí od konce prázdnin a pouze tři od začátku nového,Notování vás zve do Music City již osmého ročníku soutěže Notování, který odstartuje 2. září 2010 v sále Music Hall v 1. poschodí obchodu hudebními nástroji a příslušenstvím Music City v Praze 9, Ocelářská 937/39, jen 200 m od stanice metra B Českomoravská Začátek programu je tradičně v 19.30, i v novém působišti se nám podařilo udržet jako pravidelné dny pro Notování první čtvrtky v měsíci.
16.06.2010 Ohlédnutí za Notováním Napsal uživatel Štěpán Štrupl (X-tet)    PDF Tisk Email
Reportáže

Ve čtvrtek v noci, vlastně spíše v pátek nad ránem, jsme se vrátili z fináleOhlédnutí za Notováním Notování - písničkové soutěže v Praze. Pokud se ohlédnu za celým ročníkem tak, jak jsme ho stačili prožít my, určitě mi vyvstane úsměv na tváři. Na úvod však musím přiznat, že první cesta do Prahy na základní kolo Notování (leden 2010) až tak optimistická nebyla.

14.06.2010 Chcete si zanotovat na Notování? Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR

Chcete si zanotovat na Notování?Písničková soutěž Notování vstupuje do 8. ročníku za podpory Music City a Nadace Život umělce. Novým místem účinkování se stane Music Hall v 1. patře Music City v Ocelářské ulici 937/39 v Praze 9, jen 200 metrů od stanice metra Českomoravská. Hraje se každý první čtvrtek v měsíci a začínáme 2. září 2010.

08.06.2010 Výsledky finále VII. ročníku Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Reportáže

V noci na čtvrtek 3. června 2010 onemocněl osmiměsíční syn náčelníků skupiny PVýsledky finále VII. ročníku Notování ůl dechu do měchu Šárky a Zdeňka Pexových horečnatým onemocněním)* a kapela byla proto nucena vzdát finálové vystoupení. Proto hrálo téhož dne večer, na scéně pražského klubu Kocour v Divadle Gong, pro početné diváky pouze pět finalistů. O tom, jak finále dopadne, rozhodovali především diváci.

31.05.2010 Finále VII. ročníku Notování již tento týden! Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR

Stejně jako všechny večery VII. ročníku, proběhne i finálFinále VII. ročníku Notování již tento týden!e Notování na scéně klubu Kocour v Divadle Gong na Sokolovské třídě č. 191. Dnem D je čtvrtek 3. června 2010. Moderátorka finálového večera Petra Chmelařová z Rádia Folk uvítá diváky v hledišti a zároveň první finalisty na scéně přesně v 19.30 hod!

11.05.2010 3. semifinále Notování - výsledky a finálové divoké karty Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Zajímavosti

Praha a její okolí byly ve čtvrtek 6. 5. 2010 stiženy nemalou dopravní kalamitou a ješt3. semifinále Notování - výsledky a finálové divoké kartyě půl hodiny před programem byli všichni v klubu Kocour přítomní skoro spočítatelní na prstech. Přesto byl sálek na začátku třetího semifinále VII. ročníku soutěže Notování solidně zaplněn a soutěžící, tentokrát většinou hodně přespolní, během večera dorazili všichni tak, že mohl být dodržen předem naplánovaný scénář. Přesto by bylo milé, kdyby se podobný problém v dopravě již neopakoval… Na konci třetího semifinále byly vyhlášeny následující výsledky.

04.05.2010 Pozvánka na Notování s horkou novinkou v závěru Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR

Pozvánka na Notování s horkou novinkou v závěruKvětnové, tj. třetí semifinále Notování bývá vždy nejzajímavější. Divácké hlasování uzavře trojici svých vítězů postupujících do finále a Rada Notování určí výběrem ze všech tří semifinálových večerů najednou další dva až tři postupující a na závěr vyhlásí kompletní sestavu finalistů ročníku.

06.04.2010 2. semifinále VII. ročníku Notování - výsledky Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Zajímavosti

V diváky zcela zaplněném klubu Kocour proběhl 1. dubna 2010 druhý ze tří semifinálových večerů VII. ročníku soutěže Notování, který přinesl následující výsledky. Divácké hlasování:

29.03.2010 První jarní Notování je tady! Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR

První jarní Notování je tady!Druhý semifinálový večer VII. ročníku písničkové soutěže Notování se uskuteční ve čtvrtek 1. dubna 2010 od 19.30 v klubu Kocour, v Divadle Gong, na Sokolovské třídě č. 191 v Praze 9. Přesto, že před pár dny začalo jaro a zdá se, že už to myslí vážně, program večera se mu snaží výrazně konkurovat.

11.03.2010 1. semifinále VII. ročníku Notování – výsledky Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Zajímavosti

První ze tří semifinálových večerů VII. ročníku soutěže Notování proběhl ve zcela 1. semifinále VII. ročníku Notování – výsledkyzaplněném pražském klubu Kocour již 4. března 2010. Rada Notování se omlouvá za zpoždění, se kterým se k vám dostávají jeho výsledky. Na vině je havárie a nutná oprava počítače, na kterém je zpracováváme. Děkujeme za pochopení!

02.03.2010 Poněkud pragocentrické semifinále Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR

Šest základních kol VII. ročníku soutěže Notování se dotočilo na začátku měsíce úPoněkud pragocentrické semifinále Notovánínora. Postoupilo z nich ceklem patnáct semifinalistů. Pět z nich se střetne o postup do finále ve čtvrtek 4. března 2010 od 19.30 v prvním semifinálovém večeru, který proběhne v klubu Kocour, v Divadle Gong, na Sokolovské třídě č. 191 v Praze 9.

16.02.2010 Pár pořadatelských poznámek na okraj VII. ročníku Notování Napsal uživatel Cimbura    PDF Tisk Email
Zajímavosti

Až do chvíle, kdy jsem usedl k počítači, abych napsal náledující řádky, jsem žil v představě, že žádné větší povídání o Notování už nikdy psát nebudu, že každoměsíční reportáže z VI. ročníku pro FOLKtime a několik dalších jednorázovek více než stačilo. Houževnatý a pracovitý chlapík Jirka Vondráček, zahradník Porty, je ale jiného mínění.

09.02.2010 6. základní kolo VII. ročníku Notování – výsledky Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Zajímavosti

Ve čtvrtek 4. února 2010 proběhlo v klubu Kocour v Divadle Gong v6. základní kolo VII. ročníku Notování – výsledky Praze 9 šesté, tj. poslední základní kolo VII. ročníku soutěže Notování. Již okolo poloviny ledna se vzdalo účasti duo ONV. Místo něj Rada Notování přizvala do soutěže duo Surikhata. A zhruba třicet hodin před začátkem soutěžního večera byla nucena ze zdravotních důvodů odstoupit skupina Netřísk.

02.02.2010 Poslední předsemifinalové Notování v VII. ročníku Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR

V klubu Kocour v Divadle Gong v Praze 9, na Sokolovské třídě č. 191, proběhne ve čtvrtek 4.Poslední předsemifinalové Notování v VII. ročníku února 2010 od 19.30 šesté základní kolo VII. ročníku písničkové soutěže Notování. Toto kolo bude významné tím, že doplní do definitivní podoby sestavu semifinále, která proběhnou od března do května, jako předzvěst červnového finále.

12.01.2010 5. základní kolo VII. ročníku Notování – výsledky Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Zajímavosti

Ve čtvrtek 7. ledna 2010 proběhlo v klubu Kocour v Divadle Gong 5. základní kolo VII. ročníku Notování – výsledkyv Praze 9 páté základní kolo soutěže Notování s následujícími výsledky. Divácké hlasování: 6. místo: písničkář Jarda Řehoř – Praha, 18 bodů;  5. místo: skupina Zlomky – Praha, 24 body;  4. místo: písničkářka Šošana – Malá Černá Huť u Rabštejna nad Střelou, 28 bodů; 3. místo: duo Svitky – Praha, 39 bodů;

04.01.2010 Notování tu je už deset let! Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR

Ano, od konce roku 1999, kdy se kapela Sekvoj domluvila s Karlem VidimskýmNotování tu je už deset let! – Cimburou o spolupráci při pravidelném programu, který si u ní objednal provozovatel P-klubu Trojická, uplynulo už deset let. Pak šlo všechno ráz na ráz a 6. ledna 2000 proběhl poporvé hudebně-zábavný měsíčník Notování pod Vyšehradem, který se od září 2003 stal amatérskou hudební soutěží.

07.12.2009 4. základní kolo VII. ročníku Notování – výsledky Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Zajímavosti

Ve čtvrtek 3. prosince 2009 proběhlo v klubu Kocour v Divadle Gong v Praze 9 čtvrté 4. základní kolo VII. ročníku Notování – výsledkyzákladní kolo soutěže Notování, opět s malou komplikací: kapepenice tria Kabája Káťa Císařová ohlásila v předvečer soutěže onemocnění v souboru, pro které musela odříci účast. Místo Kabáji byl obratem přizván jako náhradník mimo pořadí písničkař Karel Kunrt

30.11.2009 Notování počtvrté v klubu Kocour Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR

V klubu Kocour v Divadle Gong v Praze 9, na Sokolovské třídě č. 191, proběhne Notování počtvrté v klubu Kocourve čtvrtek 3. prsince 2009 od 19.30 čtvrté základní kolo VII. ročníku písničkové soutěže Notování. I tentokrát se tam sjedou soutěžící z různých koutů republiky. Oproti dlouhodobě předem ohlášenému programu dochází na jedné pozici „startovní listiny“ ke změně:

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 8 z 14

Kalendář

<< Leden 2022 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1 2
 3 4 5 6 7 8 9
10111213141516
1718192021
24272930
31      

Přihlášení

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
FOLKtime.cz
 

Poslechněte si...

  • Country Rádio
  • Rádio Folk
  • Rádio Proglas
  • Rádio Samson
  • Rádio ČRo Olomouc